Вадя Ротор – офіційний сайт / з 2008 / The official web-site – Vadia Rotor

Головна (Новини)

ART-ФОРУМ

Нова Русь

ФОРУМ НР

Окультна космософія

ФОРУМ ОК

VADЯFILM & VADЯMUSIC

Копия 003.jpg

Дизайн – Ігри та приладдя для них

auto&archi - Головна

! Ювелірні прикраси !

Автомобілі

Архітектура – будинки

Архітектура – комплекси

Різні транспортні засоби

ФOTOграфії

Фан-клуби

 

Вадя Ротор розробив кілька ігор. Тут надаються правила ігор, а також незабаром можна буде придбати ігрове приладдя, яке спроектував Вадя Ротор – більярдні столи нестандартної форми та набір для організації власного грального дому для себе і друзів (карти, кості, цінові фішки і плаки).

 

Гра у чіфійські кості

6 гральних костей, гра до 300 очків.

Один із гравців кидає кості перший раз, підраховується число, що випало. Потім кидає їх другий раз, і якщо число другого кидка більше 20, то цифри у числі першого кидка міняються місцями (якщо у першому кидку випало менше 10, то до цифри додається нуль). Потім це роблять інші гравці по колу, і партія закінчується на тому колі, де кимось із гравців буде набрано більше 300 очок.

Коли вирішують грати у наступну партію, то очки нараховуються не з нуля: число 300 беруть за нуль, а різницю в очках між ним та результатами гравців ділять на 2 (якщо різниця - непарне число, то перед діленням віднімають 1), і кожен гравець починає нову партію з тими очками, які вийшли. Наприклад, якщо гравці А, В, С і D отримали 275, 298, 314 і 333 очки, вони починають свою наступну гру з -12, -1, 7 і 16 очками відповідно.

 

Вадя Ротор придумав правила цієї гри у 1997 році.

Гру можна і модифікувати: напр., грати не до 300 очок, а до іншого числа, або якщо нема під рукою 6 костей, то використовувати карти Туз (як одиниця), 2, 3, 4, 5 і 6: відібрати ці карти всіх мастей, тасувати й розкладати крапом догори, даючи гравцю наугад із цих 24-х вийняти 6 карт, після підрахунку числа - знов перетасувати і дати цьому гравцю знову вибрати 6 карт – і т.д. у відповідності до правил.

Рекомендуються кості зі спиленими кутками і круглими сторонами, ось такі:

76483_or.jpg

 

Пізніше будуть опубліковані правила інших ігор за його авторством.

image002.gif