Вадя Ротор – офіційний сайт / з 2008 / The official web-site – Vadia Rotor

Головна (Новини)

ART-ФОРУМ

Нова Русь

ФОРУМ НР

Окультна космософія

ФОРУМ ОК

VADЯFILM & VADЯMUSIC

Копия 003.jpg

Вадя Ротор – Архіткетура будівель

auto&archi - Головна

Автомобілі

Архітектура – комплекси

Різні транспортні засоби

ФOTOграфії

ІГРИ

! Ювелірні прикраси !

Фан-клуби

 

До Вашої уваги ідеї щодо архітектури, втілені у простих схемах, мальованих від руки. В подальшому вони будуть доопрацьовуватися і скоро будуть продемонстровані у тривимірному вигляді.

 

Соціальне житло – на кожній палубі 2-палубного будинку комунальна квартира, яка складається з 4 житлових відділів, кожен 2-кімнатний для родини, закривається на ключ. На 4 родини 2 санвузла, спільний коридор і кухня (частково винесена в еркер). Спальні місця – в антресолях над коридором. Максимально ефективне використання немалої житлової площі з мінімальною собівартістю.

 

Копия Копия DSC04431.JPG

 

Альтанка з мансардою! Основа альтанки – 6 бетонних колон, які вкопуються в землю на глибину промерзання ґрунту – приміром, 110 см. Кожен проліт між ними може закриватися ролетами, утворюючи закрите приміщення – таким чином альтанка стає немовби двокімнатною оселею, де кімнати одна на одній. Переваги: дешевизна, компактність, можна ставити на ділянки, які ви купили тільки для саду, а не для забудови – альтанка буде прикрасою вашого саду. Всередині чотири 4-місних лавочки і розкладний столик; коли його розкладаєте, лавочки можна знімати з кріплень і ставити паралельно одна одній, аби було зручно сидіти за столиком. Скоро чекайте 3D–модель цієї альтанки та інших проектів!

Копия DSC03558.JPG

 

Двопалубний дім – оптимальне рішення 7-квартирного будинку для помірно нахиленої ділянки землі або рівної площі – коли доцільно зекономити на оснащенні невеликого будинку ліфтом і максимально економно використовувати будматеріали, аби було по мінімуму нежитлових площ (де східці, господарчі приміщення і т.д.). Всі «поверхи» житлові, висота стелі в них - 335 см, найвищий «поверх» - преміальний: стеля не плоска, а злегка сферична, висота посередині - 345 см, скраю - 315 см. Вищу половину даху займають сонячні батареї, нижчу - тераса, яка знаходиться у спільному користуванні. На кожному «поверсі» по квартирі, площа 150-200 м², на цокольному «поверсі» квартира трохи меншої площі, адже його частину (біля східців і під ними) займають господарчі приміщення – комірки, водопровідні труби тощо.

Знизу простенька наочна схема трьохпалубного будинку – це може бути торгівельний центр великої площі.

 

DSC03243-вчетверо меньше.JPG

 

І можливий план двопалубного дому. (Заштриховані лінії означають, що то край імпровізованого другого поверху; сходи знаходяться на західному боці). Смисл проекту – будинок із мінімальною собівартістю і максимальною житловою площею при розмірах 16,5х15 метрів. На сходи відводиться 4,6х2,8 метри, решта віддано під квартири. Санвузли (у сімейних квартирах роздільні із джакузі, у молодіжних – суміщені, з душовими кабінками) і раковини розміщені поруч, аби не дублювати водопровідну і каналізаційну системи і зберегти максимум простору; несучі стіни – зовнішні і дві внутрішні літерою Т; крім них несучі колони всередині сімейних квартир. Висота стелі – 3,35 м, у квартирах імпровізовані «другі поверхи», де спальні місця. 6 квартир молодіжних, 6 сімейних і 1 преміальна на вищому поверсі.

 

2-малубный дом планировка типа.JPG

 

Дім-виноградник. Дешева збірна конструкція із 2 кімнат (кухня-їдальня і вітальня) і двох антресолей у центрі, над прихожою і санвузлом. Фасадні вікна – в еркерах. З трьох сторін до будинку і до ринв кріпляться дуги, по яких має витися виноград. Ідею можна змалювати так: мінімалізм і близькість до природи.

 

Копия DSC04434.JPG

 

*

Незабаром ці проекти будуть презентовані у 3D!